کرج
کرج
0912-1236853 شنبه - جمعه 09:00 - 17:00 کرج شهرک اندیشه
گواهینامه
ISO 9001:2020
بهترین
برای کارخانجات
طراحی مدرن
با بهترین کیفیت

شرکت فراصنعت استیل

شرکت فراصنعت استیل 18 سال سابقه مفید در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و مخازن استیل، صنایع دارویی، صنایع غذایی و صنایع پتروشیمی را دارد. طراحی و ساخت انواع فرمانتور دارویی به منظور پرورش سلول های بنیادی، انواع مخازن آلومینیوم رده های مختلف آلیاژی، انواع پاستوریزاتور، انواع مبدل های حرارتی، انواع کانوایر، انواع نوار نقاله دستگاه های سیل القایی مدرن از کارهای مهم دیگری است که توسط فراصنعت استیل انجام می شود.

  شرکت فرا صنعت استیل

 

مخازن استیل فراصنعت استیل

مخازن استیل در فرا صنعت استیل در انواع مختلف ساخته می شوند. مخزن استیل تک جداره، مخزن استیل 2 جداره، مخزن استیل 3 جداره و مخزن استیل فرمانتور دارویی انواع این مخازن هستند.

مخزن های استیل نقش بسیار مهمی در صنایع گوناگون از جمله صنایع غذایی و دارویی ایفا می کنند و به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردارند. این مخزن ها کاربردهای گوناگون دارند. مثلا پاستوریزه کردن مواد لبنی یکی از کارهای مهمی است که توسط مخازن استیل انجام می شود.

استیل ماده ای است که عنصر اصلی آن کروم می باشد. این ماده به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی و ماندگاری طولانی در صنایع مختلف به کار برده می شود.

شرکت فرا صنعت استیل

استیل تک جداره

یکی از محصولات فوق العاده ای که فراصنعت استیل ارائه داده است، استیل تک جداره ضد زنگ است. این محصول به طور اختصاصی برای نگهداری و بسته بندی مواد غذایی، دارویی و غذایی طراحی و ساخته شده است. در ساخت مخزن استیل تک جداره از ترکیب آهن با چند آلیاژ استفاده شده است. فراصنعت استیل این محصول را برای کسانی پیشنهاد می دهد که قصد دارند محصولات خود را به مدت طولانی در مخزن نگهداری کنند.

استیل 2 جداره

استیل 2 جداره در صنایع غذایی، کنسانتره، لبنی و شیمیایی کاربرد بسیار وسیعی دارد و در فراصنعت استیل در اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود.

فرا صنعت استیل

استیل 3 جداره

حجم وزن مهم ترین فاکتور در طراحی و ساخت مخزن استیل 3 جداره محسوب می شود و شکل آن بسته به کاربری آن تعیین می شود. قطر، ارتفاع و نوع کف مخزن بر اساس اهداف کاربری تعیین می شوند. مخزن استیل 3 جداره معمولا به شکل تخت، مقعر و یا مخروطی تولید می شود.

صنعت استیل

 فرمانتور فراصنعت استیل

فرمانتور دستگاهی است که محل مناسب برای پرورش و رشد بهتر میکروارگانیسم ها محسوب می شود. مخمرها، باکتری ها و قارچ ها جز میکروارگانیسم ها هستند. وقتی میکروارگانیسم ها در شرایط بهتر قرار می گیرند قابلیت رشد آنها 8 تا 12 نسل ادامه پیدا می کند. در دستگاه های فرمانتور روی برخی مواد کربوهیدراتی مخمر اضافه می کنند و سپس آن را تحت فشار  و حرارت فرمانتور قرار می دهند تا مواد دارای الکل شوند. دستگاه فرمانتور محل کشت را یک محیط اتوماتیک می کند. این دستگاه در انواع صنایع دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد و نیازی به توضیح اهمیت آن نمی باشد. شرکت فراصنعت استیل از این دستگاه مهم نیز غافل نبوده است و آن را طراحی و تولید می کند.

ساخت مخزن استیل

مخازن تیتانیوم

مخازن تیتانیوم در فرایندهای هیدرومتالورژی، شیمیایی، و تولید پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرند. این مخازن به خوبی در برابر خوردگی های محیطی مانند اسید هیدروکلریک، اسید سولفوریک، اسید نیتریک، اسیدهای آلی قوی و برومین مقاومت می کنند.

مخازن تیتانیوم در فراصنعت استیل مطابق با استانداردها طراحی و ساخته می شوند و در ساخت آنها از آلیاژهای مناسب و استاندارد استفاده می شود.

 

مبدل های حرارتی

مبدل حرارتی دستگاهی است که برای انتقال حرارت بهینه از یک محیط به محیط دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه حرارت را بین دو یا چند جریان سیال منتقل می کند. مبدل حرارتی در صنایع مختلف مانند فرایند، نیروگاه، تهویه مطبوع، تبرید، بازیافت حرارت و برودت کاربرد دارد. در سال های اخیر پیشرفت زیادی در کاربرد مبدل حرارتی حاصل شده است که یکی از آنها معرفی بوبلرهای واتر تیوب بوده است.

فراصنعت استیل از این مبدل مهم نیز غافل نمانده است و آن را مطابق با استانداردها طراحی و تولید می کند.

مبدل صفحه ای

مبدل های صفحه ای در تاسیسات ساختمان و به منظور تبادل حرارت بین دو سیال به کار می رود. این دو سیال معمولا آب گرم یا بخار آب سرد و یا آب سرد است. از مهم ترین کاربردهای این مبدل تامین آب گرم بهداشتی در ساختمان ها است. این مبدل ها از تعدادی صفحه فلزی موج دار تشکیل می شوند. این صفحات در جنس های مختلف ساخته می شود و طرح های آنها نیز متفاوت است. چیدمان این صفحات به شکل یک شبکه لانه زنبوری است. این شبکه مسیر حرکت سیال گرم و سرد است. این دو سیال در خلاف جهت هم از نازل ها وارد مبدل می شوند و پس از اینکه حرارت را انتقال دادند از آن خارج می شوند. این صفحات به صورت یک در میان در کنار هم قرار می گیرند. مبدل های صفحه ای به طور گسترده در اپراتورها مورد استفاده قرار می گیرند.

فراصنعت استیل مبدل های صفحه ای را نیز مطابق با استانداردها طراحی و تولید می کند.

فرا استیل

مبدل های لوله ای

مبدل های لوله ای یکی دیگر از محصولات مهمی هستند که در فراصنعت استیل طراحی و ساخته می شوند. مبدل های لوله ای در مواردی در صنعت به کار می روند که مبدل های پوسته و لوله ای صرفه اقتصادی نداشته باشند و شدت جریان سیال کم باشد. این مبدل ها همچنین در مواردی که اختلاف دما و فشار بین دو سیال بسیار بالا است مورد استفاده قرار می گیرد. نگهداری و سرویس مبدل های لوله ای و نیز تعویض قطعات آنها آسان است. این مبدل ها با کم و زیاد کردن لوله ها کاهش یا افزایش انعطاف پذیری پیدا می کنند.

به طور کلی مخازن استیل در صنعت کاربرد زیادی دارد و یکی از مهم ترین کاربرد آنها ذخیره و نگهداری مواد غذایی است. مخازن پلاستیکی و چوبی تحت تاثیر محیط قرار می گیرند و احتمال شکسته شدن نیز دارند. استیل مقاومت بالایی دارد و مواد درون خود را سالم و بدون آسیب نگه می دارد.

آنطور که در ابتدا نیز گفته شد، شرکت فراصنعت استیل بیش از 18 سال سابقه مفید در زمینه طراحی و تولید انواع ماشین آلات و مخازن استیل را دارد. این شرکت با توجه به هدف کاربری و درخواست کارفرما دستگاه های لازم را مطابق با استانداردها طراحی و تولید می کند.

یک دیدگاه بگذارید